+370 5 232 93 63, +370 620 81 009 info@keraplast.lt

Vėdinimo sistemos

Vėdinimo sistemos

Didžiąją gyvenimo dalį žmogus praleidžia patalpose, tačiau jam visą laiką reikalingas grynas oras, atitinkama temperatūra ir tinkamas apšvietimas. Bet ne visada pavyksta sukurti atitinkamas sąlygas.
Natūrali vėdinimo sistema sukurta būtent tam. Ji suteikia galimybę:

  • automatiškai atidaryti nepasiekiamus langus ventiliacijai;
  • kurti ir palaikyti optimalų mikroklimatą patalpose;
  • sekti oro sąlygų pakitimus specialaus daviklio pagalba, saulės apšvietimo intensyvumo, lietaus ir vėjo intensyvumo/krypties.

Pagrindinis natūralaus vėdinimo sistemos privalumas yra minimalus elektros energijos suvartojimas (didesnę dalį laiko sistema yra „laukimo” režime), o taip pat oro, patenkančio į patalpą, natūralumas.

Vėdinimo liukų valdymui naudojami 220 V verpstiniai varikliai, 220 V krumpliaračių pavarų varikliai ir rankinio atidarymo sraigtiniai mechanizmai. Sraigtiniai mechanizmai naudojami valdyti liukus, įrengtus žemose patalpose (iki trijų metrų), kai jų bendrasis kiekis neviršija 5-7 vienetų. Tai susiję su gana varginančiu atidarinėjimu (tai daroma rankena su kabliu, pritvirtintu prie ilgos aliuminio karties). Esant daugiau liukų ir didesniam aukščiui tokius liukus atidarinėjantis žmogus turėtų turėti sportininko, šokančio į aukštį su kartimi, sugebėjimus. Kai būtina valdyti daugiau liukų ar jie yra aukštai (virš trijų metrų), nepakeičiamais tampa 220V elektros varikliai.
Minėti elektros įrenginiai gali veikti su patalpų ir pačių vėdinimo liukų apsaugos nuo atmosferos veiksnių įrenginiais: lietaus/vejo davikliais ir valdymo stotelėmis su jungikliais viršus/apačia, leidžiančiais liukus valdyti segmentais.

MŪSŲ DARBAI

Trikampiai šviesos takai naudojami ten, kur šiltinimo sumetimais būtina naudoti storesnes plokštes 25 ir 32 mm, ar ten, kur architektūriniais sumetimais geriau tinka būtent tokios formos šviesai laidūs stogo elementai.

Tel.: +370 5 232 93 63

Adresas: Jurgio Dobkevičiaus 10, Lt02189 Vilnius, Lietuva

(įvažiavimas į teritoriją iš Metalo g. 2B pusės)
Nuoroda į Google Maps

info@keraplast.lt, uzklausos@keraplast.lt

Darbo laikas:
Biuras:
I-V - 7:00-16:00
V - 7:00 - 15:00

Sandėlis:
I-IV - 7:00-15:30
V - 7:00-14:30

Pietų pertrauka: 11:00 - 11:45

Susisiekime Šiandien!