logo KI

Vidaus patalpų šviestuvai – modernaus dizaino interjero šviestuvai

Suomijos įmonės Kera Interior vidaus patalpų šviestuvai atstovauja modernų skandinavų dizainą. Kera Interior šviestuvai papildys bet kokio stiliaus interjerą pačiu elegantiškiausiu būdu.

Kera Interior šviestuvų ypatingo dizaino sėkmės pagrindas yra grindžiamas įmonės ilgamete patirtimi darbo su akrilo medžiaga, kuri optiškai yra geriausia medžiaga vidaus patalpų šviestuvams, formuojant juos begalinėmis geometrinėmis figūromis.

Kera Interior siūlo įvairios paskirties vidaus patalpų šviestuvus:

  • lubų šviestuvus,
  • stalo šviestuvus,
  • toršerus,
  • sieninius šviestuvus.

Bendradarbiaudama su geriausiais Suomijos dizaineriais, pastaruosius penkerius metus Kera Interior daugiausia dėmesio skyrė naujų vidaus patalpų šviestuvų modelių kūrimui. Kera Interior bendradarbiauja su architektais ir interjero dizaineriais, bendrovė yra atvira naujoms bendradarbiavimo idėjoms ar būsimais ir vykdomais projektais.

Keli naujų modelių šviestuvai įvertinti tarptautiniais apdovanojimais ir Suomijos dizaino prizais. Kera Interior šviestuvai yra 100% Suomijos produktas – pradedant dizainu ir baigiant gamyba.

2011 metais Kera Interior gavo GOOD DESIGN apdovanojimą bei A DESIGN apdovanojimą.

Į tam tikrus šviestuvų modelius įrengti elektroniniai įtaisai, kurie leidžia lempą valdyti išmaniuoju telefonu, naudojantis mobiliąja aplikacija. Taigi, lempą galima įjungti, išjungti ir keisti šviesos ryškumą nuotoliniu būdu.

Kera Interior šūkis yra: šviesos harmonija! Mes norime suteikti šviesos harmoniją Jūsų namuose!

Peržiūrėkite naujausią interjero dizaino šviestuvų katalogą: KERA INTERIOR

http://kerainterior.fi/en